Čistička odpadových vôd AT6

Čističky MICROCLAR spĺňajú normy EÚ a majú certifikáciu EURO CE. ČOV AT6 je vhodná najmä pre obytné objekty
a rodinné domy o počtu trvale bývajúcich 2-5 osôb. Túto čističku odpadových vôd využijete na čistenie splaškovej vody v miestach, kde nie je urobená prípojka na kanalizáciu.

Viac detailov

Detaily

Čističky MICROCLAR spĺňajú normy EÚ a majú certifikáciu EURO CE. ČOV AT6 je vhodná najmä pre obytné objekty a rodinné domy o počtu trvale bývajúcich 2-5 osôb. Túto čističku odpadových vôd využijete na čistenie splaškovej vody v miestach, kde nie je urobená prípojka na kanalizáciu. V cene ČOV je uzamykateľný poklop PE, dúchadlo, hadica, baktérie a doprava
na miesto určenia. K čističke obdržíte všetky potrebné certifikáty. Nástavec ČOV je možné zvýšiť podľa potreby.

Popis technológie čistenia:
Voda nateká do neprevzdušneného priestoru, v ktorom dochádza k biologickému odbúraniu dusíka a fosforu. Dochádza k mechanickému predčisteniu odpadovej vody a rozloženiu tuhých častíc.
V ďalšej komore sa odpadová voda prevzdušňuje a dochádza k biologickej degradácií organických nečistôt. Voda je prevzdušňovaná membránovým dúchadlom. Jeho výhodou je umiestnenie mimo ČOV, čo zaistí dlhšiu životnosť a jednoduchú údržbu dúchadla. Ďalej sa separuje vyčistená voda od aktivovaného kalu. Prečistená voda vyteká von z čističky a kal sa vracia na začiatok procesu čistenia.
Čističky MICROCLAR spĺňajú normy EÚ a majú certifikáciu EURO CE.

34 500 € bez DPH

41 400 €  s DPH

1 ďalších produktov v rovnakej kategórii: