Hranaté samonosné nádrže - žumpy

Certifikované nádrže - žumpy hranatého tvaru sú určené k uloženiu tam, kde zákazník nemôže z akýchkoľvek dôvodov umiestniť nádrž kruhového typu. Vyrábajú sa z certifikovaných polypropylénových dosiek. Rozmery hranatých plastových nádrží je možné upraviť podľa Vašich požiadavok zdarma.

Samonosná varianta hranatých nádrží nevyžaduje betonáž. Z tohoto dôvodu tiež nie je určená do miest, kde sa vyskytuje podzemná voda alebo veľmi ílovitá pôda.

Samonosná hranatá nádrž sa vyrába pomocou extrudovaného zvaru a zváraním na tupo, čo je najmodernejšia technológia zvárania. Nádrž je vybavená vzperami v podobe rúrok, ktoré slúžia k fixácií dna a veka záchytnej nádrže. Štandardne sú na nádrži umiestnené rebrá a 1-2 prstence po jej obvode v závislosti na veľkosti nádrže. Na tento produkt máme vypracovanú technickú dokumentáciu a statické výpočty.

Hranaté samonosné nádrže sú určené k usadeniu do zeme na pevné a rovné podložie. Súčasťou dodávky nádrže je montážny návod, certifikát o vodotesnosti podľa európskych noriem a prehlásenie o zhode, ktoré slúži ku kolaudácií.

Veko hranatej samonosnej záchytnej nádrže - žumpy je prechodné. Nádrž je osadená prietokovým potrubím, ktoré má priemer podľa Vašich požiadavok. Štandardne ponúkame priemer: 110, 125 nebo 150 mm. Ďalej je nádrž vybavená revíznym otvorom o výške 20 cm, táto výška ide zmeniť podľa Vašich potrieb. Súčasťou záchytnej nádrže - žumpy je i poklop na revízny komín.

Nádrže dodávame po dohode aj do 24 hodín.

DOPRAVA JE DO 300KM OD BRATISLAVY ZDARMA.

Hranaté samonosné nádrže - žumpy 15 produkty

Zobraziť 1 - 12 z 15 položiek