Plastový poklop na studnu / na betonovou skruž kruhový ø121 cm - záťažový, BIELY pre studničné a betónové skruže do priemeru 120 cm

Kód: 12105
191 €
Skladom
ODVETRAVANIE ?
Možnosti doručenia

Plastový studničný poklop s priemerom 121 cm. KRUHOVÝ - POCHDZÍ, ZÁŤAŽOVÝ do 200kg. Biela farba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastové veko na zakrytie skruža s vnútorným priemerom DN1000 a hrúbkou steny až 10 cm. Poklop je možné na prianie vyhotoviť na studňu / skruž o akomkoľvek rozmere. Studničný poklop je ručne zváraný z pevného plastu hrúbky 8 mm. Veko studne / skruže je teda pochôdzna-záťažové do 200 kg. Vďaka nízkej hmotnosti je s poklopom jednoduchá manipulácia. Upozorňujeme, že ide o poklop s plochým profilom bez spádu av prípade dažďa môže na poklope zostávať malé množstvo vody.

Na použitie na zakrytie studní odporúčame dokúpiť odvetrávanie poklopu, aby nedochádzalo k tvorbe machov a kazeniu vody v studni.

 

Ako objednať tovar
- zvoľte si farebnú variantu poklopu
- zvoľte, či si prajete poklop s odvetrávaním alebo bez
- tovar vložte do nákupného košíka


 TIP  Vnútorný priemer poklopu odporúčame zvoliť min. o 1 cm väčší ako vonkajší priemer telesa na ktorý má byť nasadený. V prípade, že si nie ste istí rozmermi, zmerajte prosím vnútorný aj vonkajší priemer telesa, na ktoré potrebujete poklop nasadiť a zašlite nám požadované na email Rozmery poklopu a priemer vystuženia Vám následne spočítame a pošleme na odsúhlasenie.

 

Poklop má krížovú výstuhu 2x2. Priemer vystuženia je 98 cm medzi vystužením poklopu a vonkajším lemom je teda štandardne medzera 11,5 cm. Veko je možné teda s rezervou nasadiť na teleso, ktoré má vnútorný priemer 99 cm a viac. Pokiaľ potrebujete iný priemer vystuženia, uveďte prosím požadované do poznámky v objednávke.

V prípade zvolenia odvetrávania pri kraji je odvetrávanie umiestnené tak, aby nepresahovalo priemer vnútorného vystuženia.

 UPOZORNENIE
- Na poklop je zakázané inštalovať technológie a zariadenia so stálym zaťažením s váhou nad 5 kg (napr. liatinovú pumpu).
Poklop je určený na krátkodobé zaťaženie pri pochôdznosti osôb.


Parametry poklopu

vnútorný priemer poklopu 121 cm
priemer vnútorného vystuženia 98 cm
výška lemu poklopu 8 cm
hmotnosť 12 kg
farba bílá
hrúbka poklopu 8 mm
hrúbka vystuženia 8 mm
hrúbka lemu 5 mm
max. povolené zaťaženie 200 kg
v prípade príplatku:
priemer odvetrávania 50 mm

 

 

Na dopyt je možné vyhotoviť aj atypické priemery alebo prevedenie. V prípade záujmu o atypickú ponuku nás prosím KONTAKTUJTE.

Dodatočné parametre

Kategória: VEKA - POKLOPY
Hmotnosť: 10 kg