Plastový pochôdzny poklop na nádrž - rozmery na mieru na zakrytie revízneho vstupu do nádrže

Kód: 1873/CIE 1873/ZEL 1873/PIE Zvoľte variant
Tip
Značka: PLASTICBOX
101 € 126 € 126 € od 101 €
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Farba poklopu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Priemer poklopu ?
Možnosti doručenia

Plastový poklop KRUHOVÝ - POCHDZÍ, ZÁŤAŽOVÝ do 200kg.

Vyberte si rozmedzie požadovaného priemeru a do poznámky v objednávke napíšte presný rozmer v centimetroch (vnútorný a vonkajší priemer nádrže).

Detailné informácie

Podrobný popis

Plastový poklop na mieru určený na zakrytie nádrže / žumpy. Ručne zvárané z pevného plastu hrúbky 8 mm, veko nádrže / žuimpy je teda pochôdzne - záťažové. Vďaka nízkej hmotnosti je s poklopom jednoduchá manipulácia. Upozorňujeme, že ide o poklop s plochým profilom bez spádu av prípade dažďa môže na poklope zostávať malé množstvo vody.

 

Ako objednať tovar
- zvoľte si farebnú variantu poklopu
- zvoľte si rozpätie Vami požadovaného priemeru poklopu
- tovar vložte do nákupného košíka
- do poznámky k objednávke uveďte Vami požadovaný vnútorný priemer poklopu v centimetroch


 TIP  Vnútorný priemer poklopu odporúčame zvoliť min. o 1 cm väčší ako vonkajší priemer telesa na ktorý má byť nasadený. V prípade, že si nie ste istí rozmermi, zmerajte prosím vnútorný aj vonkajší priemer telesa, na ktoré potrebujete poklop nasadiť a zašlite nám požadované na email. Rozmery poklopu a priemer vystuženia Vám následne spočítame a pošleme na odsúhlasenie.

 

Vystuženie poklopu je 1x1.
Medzera medzi vystužením poklopu a vonkajším lemom poklopu je štandardne 6 cm. Pokiaľ potrebujete iný priemer vystuženia, uveďte prosím požadované do poznámky v objednávke.

 UPOZORNĚNÍ 
- Na poklop je zakázané inštalovať technológie a zariadenia so stálym zaťažením s váhou nad 5 kg (napr. liatinovú pumpu). Poklop je určený na krátkodobé zaťaženie pri pochôdznosti osôb.
- Jedná sa o tovar vyrobený na zákazku podľa zadania zákazníka, teda nie je možné výrobok vrátiť v 14-dňovej lehote bez udania dôvodu.

Na dopyt je možné vyhotoviť aj atypické priemery alebo prevedenie. V prípade záujmu o atypickú ponuku nás prosím KONTAKTUJTE.

Dodatočné parametre

Kategória: PLASTOVÉ POKLOPY
Záruka: 5 let