Ultrazvukový hladinomer s bezdrôtovým modulom Ultrazvukový hladinomer

100 €
Skladom
Možnosti doručenia

Bezdrôtový digitálny ultrazvukový merač hladiny vody v nádrži.

Detailné informácie

zľava 30%

Podrobný popis

ULTRAZVUKOVÝ UKAZOVATEĽ STAVU HLADINY V NÁDRŽI

Ukazovateľ stavu hladiny v nádrži ukazuje aj teplotu vzduchu v nádrži. Balenie obsahuje ultrazvukový vysielač na umiestnenie do nádrže a displej ukazujúci výsledné hodnoty pre umiestnenie do interiéru.

POPIS INŠTALÁCIE A FUNKCIE

Vysielač namontujete pod poklop nádrže. Odporúčame pre montáže s plastovými (nie betónovými alebo liatinovými) poklopmi. Vďaka bublinke nastavíte vysielač do zvislej polohy tak, aby priamo videl na hladinu v nádrži. Vzdialenosť od maximálnej hladiny musí byť aspoň 0,5 m. Vysielač je napájaný 6 ks batérií AAA.

Na krytom mieste (v dome, garáži a pod.) máte monitor, ktorý zobrazuje merané výsledky. Cez tento monitor prebieha aj nastavenie vstupných hodnôt, ktorými sú vzdialenosť spodku vysielača od dna nádrže (min. hladina) a vzdialenosť spodku vysielača od max. hladiny. Táto hodnota musí byť min. 0,5 m. Vysielač vie merať hladinu až do hĺbky 12 m.

Výrobca uvádza max. vzdialenosť od vysielača k displeju 100 m vo voľnom priestore. Odporúča sa prijímač umiestniť na viditeľné miesto na nádrž, napr. za okno.

Dodatočné parametre

Kategória: MERANIE HLADINY
Hmotnosť: 0.4 kg